Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33AABPC7302A1ZS
Call 08047526187 91% Response Rate
Send Enquiry
| Thickness | 2 mm |
| Size | 8 x 4 feet |
| Material Grade | 304, 304 |
| Finish | No. 8 |
| Surface Finish | Mirror Finish |
| Surface Treatment | Mirror |
| Technique | Cold Rolled |
| Color | Silver |
| Type | Sheet |
| Gauge | 14 g |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Stainless Steel |
| Sheet Thickness | 2 mm |
View Complete details
| Thickness | 1 mm |
| Technique | Hot Rolled |
| Steel Grade | SS202 |
| Usage / Application | Building & Construction |
| Surface Treatment | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details